Jakie terminale gazowe mają szanse na certyfikaty?

Nowoczesne terminale gazowe i światowej klasy systemy monitorowania – spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. W tym celu stosuje się w nich najbardziej zaawansowane techniki i ścisłe procedury podczas transportu gazu. Statki przybywające do portu są umieszczane w specjalnej obrotnicy – w kierunku wyjścia. Następnie nośnik metanu zostanie podłączony do systemu rozładunku. Stanowisko dla statków wyposażone jest …

Więcej

Stoły na dworzu – miejskie, parkowe

Wszelkiego rodzaju stoły miejskie i stoły parkowe powinny być stołami odpornymi na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Te stoły muszą być dobrze zaimpregnowane przed słońcem, deszczem, nie mogą korodować oraz muszą być odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Jak wybrać najlepszego dostawcę LPG?

Gaz płynny (bądź propan butan) znany jest jako gaz LPG. Uzyskiwany jest jako produkt uboczny przy wydobywaniu ropy naftowej i gazu ziemnego. W temperaturze pokojowej ma postać gazu, natomiast aby był w postaci płynnej, jego ciśnienie powinno wynosić od 2.2 do 4 atm. Dzięki tej strukturze możemy go używać między innymi do: paliwa silnikowego (autogazu), …

Więcej

Udział w targach

Targi branżowe to dla wielu firm doskonała okazja do przedstawienia swoich najnowszych pomysłów i rozwiązań technologicznych. Targi to również okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zacieśnienia obecnych, istniejących już relacji handlowych. Targi to czas i miejsce obiecujących, inspirujących rozmów i spotkań.

Problem z samochodem? Sprawdź gdzie się udać

Każda zmotoryzowana osoba wie jakim problemem jest psujący się samochód. Dla wielu z nas jest to jedyny środek transportu, którym swobodnie możemy dostać się do pracy, sklepu, czy znajomych. Zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, gdzie komunikacja publiczna jeździ niezbyt często, samochód staje się naprawdę niezbędny do normalnego funkcjonowania. Co należy więc zrobić, kiedy pojawia się problem?

Ławki parkowe – istotny odpoczynek podczas spaceru

Mimo, że coraz częściej ludzie posługują się samochodami, istotne jest nadal przebywanie na świeżym powietrzu. Nie wszyscy jednak mają możliwość wybrania się na spacer do lasu czy nad jezioro. Często zastępnikiem takiej formy aktywności są parki i pasy zieleni. Jednak człowiek nie tylko chodzi czy biega podczas takiego spędzania czasu.

Karków – jak znaleźć odpowiednie mieszkanie?

Kraków to tętniące życiem miasto, śmiało można je nazwać turystyczną stolicą Polski. Znajdziemy tu wiele pięknych zabytkowych budynków mających nieocenioną wartość historyczną. Piękne stare miasto z klimatycznymi kawiarniami i restauracjami, prestiżowe uczelnie, dobrze płatne posady, wiele ciekawych wydarzeń kulturowych- wszystko to przyciąga tysiące turystów oraz nowych mieszkańców.

Dystrybucja paliw

W domu lub mieszkaniu korzysta się z różnych mediów. Najczęściej spotykanymi są prąd, woda, wywóz nieczystości oraz gaz. Każde z nich jest rozliczane albo oddzielnie albo w czynszu administracyjnym. Zależy też od rodzaju budynku to, jakie z nich będą dostępne w danym lokalu, czy domu.

Wygląd okolic miejskich

Każdy budynek wywołuje pewnego rodzaju wrażenie estetyczne dla osób, które widzą go po raz pierwszy. Wrażenie te może być oczywiście mniej lub bardziej pozytywne, jednakże rzadko jest całkowicie zapominane. Dlatego też przy projektowaniu budynków i otoczenia dookoła nich, warto zwrócić uwagę na każdy szczegół, tak aby podnieść jego atrakcyjność.